KONST / Litografier / Färglitografi 12611142
nr 1261 1142
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Skärgårdsmotiv, dedikerad, signerad. Motivet: 25x20, löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 juni 2019
kl 20:27:40
100 kr
150 kr
250 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
6
500 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson